Foto

  • sesje narzeczeńskie
  • sesje ślubne
  • sesje brzuszkowe
  • sesje studyjne
  • sesje plenerowe

Blog Horizontal with Sidebar

Małgorzata i Dawid
27 marca 2017

Mediolan, drugie co do wielkości miasto Włoch. To właśnie tam wybrałem się na sesję plenerową z Gosią i Dawidem. Chociaż pogoda pierwszego dnia sprawiała nam psikusa udało się złapać parę kadrów. Drugi dzień dla odmiany, to piękna słoneczna pogoda dlatego postanowiliśmy udać się do Stresy i odwiedzić jedną z małych ale jak że pięknych wysepek Isola Bella. Gosi i Dawidowi dziękuję za zaufanie, dobry humor, wielkie chęci i za całą tą przygodę.

Agnieszka i Dawid
27 marca 2017

Agnieszka i Dawid zaplanowali swój niezwykły czas bardzo dokładnie – i wszystko poszło po ich myśli. Począwszy od malowniczego ślubu w zwierzynieckim kościółku na wodzie, przez świetną, huczną zabawę weselną w Karczmie na Woli, aż po energetyczny i romantyczny zarazem plener na zamku w Mosznie. Zamek oddalony jest o 4 km od ogrodów krajobrazowych w zespole pałacowo-parkowym w Kujawach oraz 17 km od centrum Krapkowic. Kto jeszcze nie odwiedzał tego...

Dominika i Michał
27 marca 2017

Romantyczna i piękna oprawa ślubu w kościółku na wodzie w Zwierzyńcu była dopiero początkiem niezwykłego czasu Dominiki i Michała. Wesele w radosnej, ciepłej atmosferze odbyło się w sali weselnej Sonata. Trzeba przyznać, że zaproszeni goście przez Dominikę i Michała dobrze wiedzieli co się robi na weselach 😉 ponieważ zabawa była na dobrego. Zakończeniem naszej przygody stał się malowniczy plener w znanej młodym Holandii. Amsterdam, miasto i stoli...

Sylwia i Sebastian
27 marca 2017

Kilka godzin spędzonych w aucie za kierownicą i tym razem zajechałem do naszej stolicy. Warszawski ślub Sylwii i Sebastiana rozpoczął się od żołnierskich honorów, szpaleru który utworzyli koledzy Sebastiana. Na ślubie nie zabrakło emocji, uśmiechów, łez wzruszeń i radości. Kilka setek najlepszych przyjaciół i rodziny młodych świetnie spędziło czas podczas hucznej zabawy weselnej. Niezwykłej atmosfery tego okresu dopełnił plener z Warszawą w tle, r...

Magda i Szymon
27 marca 2017

Nic nie koi nerwów tak jak przyjemny i dobrze prowadzący nabożeństwo ślubne ksiądz – taki początek wspólnej drogi mieli Magda i Szymon w kościele Wniebowzięcia NMP w Gorajcu-Starej Wsi. Następnie była zabawa do białego rana w sali weselnej Kamiennego Zajazdu. Piękne, plenerowe pamiątki zagwarantowały dobrze znane, a przy tym niezwykle romantyczne okolice Zamościa.

Iwona i Jacek
27 marca 2017

Iwona i Jacek swój niezwykły dzień zaplanowali tak jak od dawna marzyli. Huczne wesele z obszernym gronem przyjaciół w pięknie przystrojonej sali weselnej Obsza poprzedziła tradycyjna ceremonia w kościele w Tarnogrodzie. Niezapominanych wspomnień zagwarantowały okolice plenerowe Zamościa.

Katarzyna i Michał
27 marca 2017

Katarzyna i Michał swój niezwykły dzień rozpoczęli od pięknej ceremonii w zamojskiej Katedrze. Wesele w Karczmie Zacisze w Krasnobrodzie było pełne radości, emocji i świetnej zabawy. Na koniec piękny, zabytkowy Zamość zagwarantował tej doskonale dobranej parze tło do plenerowej pamiątki najważniejszego dnia w ich życiu.

Monika i Kamil
27 marca 2017

Monika i Kamil swój najważniejszy dzień rozpoczęli w słonecznej aurze podczas ceremonii w kościele pw. Świętego Wojciecha i Matki Bożej Różańcowej w Nieliszu. Eleganckie i bardzo udane przyjęcie trwało do białego rana w sali weselnej Marina. Zdjęcia plenerowe ukazały nie tylko piękno tej niezwykłej pary, ale i gór, które ich połączyły.

This website uses cookies to improve your experience. Cookie Policy